Proszę o kontakt

Pracownik Ochrony - Obiekt Logistyczny w Sosnowcu

Ochrona
Luty 7, 2019
Miasto: Sosnowiec
Województwo: Śląskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Luty 7, 2019
Numer ogłoszenia: 6588 Odsłon: 21

Opis

naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OCHRONY

Miejsce pracy: SOSNOWIEC- obiekt logistyczny

Zakres zadań:

  • ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,

  • kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów,

  • monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,

  • sumienna realizacja obowiązków służbowych.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • niekaralność,

  • zdecydowanie,

  • sumienność,

  • dyspozycyjność,

  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

 Oferujemy:

  • wynagrodzenie miesięczne w granicach 2900 zł - 4000 zł brutto,

  • umowę o pracę na pełny etat,

  • możliwość wypracowania godzin nadliczbowych,

  • premia za brak nieplanowanych absencji,

  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),

  • świadczenia z ZFŚS (pożyczki, zapomogi, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci pracowników),

  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego,

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Informacje o ofercie pracy dostępne pod numerem 690-101-257

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Elektryczna nabijarka do gilz papierosowych
www.trezo.com.pl

Kraty pomostowe :
www.kratypomostowe.superogloszenie.pl

Strona www: www.securitas.pl

Słowa kluczowe dla ogłoszenia : Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest