Proszę o kontakt

kasjer / sprzedawca

Kasjerzy
Luty 11, 2019
Miasto: Rybnik
Województwo: Śląskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Luty 11, 2019
Numer ogłoszenia: 6598 Odsłon: 22

Opis

APT nr cert. 396

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

KASJER/SPRZEDAWCA

Lokalizacje: Rybnik

Zakres obowiązków:

-Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi zasadami,

-Obsługa kasy oraz terminalu płatniczego,

-Drobne prace porządkowe.

Oferujemy:

-Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną - praca tymczasowa,

-Wynagrodzenie wypłacane w terminie,

-Konkurencyjne wynagrodzenie,

-Elastyczny czas pracy,

-Pracę w młodym zespole,

-Możliwość zdobycia doświadczenia,

-Bezpłatne szkolenia!

Wymagania:

-Ukończone 18lat,

-Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

-Komunikatywność i kultura osobista,

-Schludny wygląd,

-Pozytywne nastawienie,

-Status ucznia/studenta mile widziany.

725 777 885