Sieć salonów meblowych w związku z ciągłym rozwojem poszukuje pracowników na WEEKENDY

Pszczyna Dodane : Lipiec 10, 2019 ID #7479 Odsłon: 15, dzisiaj 0

Sieć salonów meblowych w związku z ciągłym rozwojem poszukuje pracowników na WEEKENDY - dział obsługi klienta/ sprzedawca / handlowiec

Miejsce pracy: Piasek k. Pszczyny
Salon Deko Meble ze skóry

Obowiązki:
- Sprzedaż mebli
- doradzanie w wyborze mebli
- Dbanie o porządek i wygląd sklepu
- praca na komputerze
- inne prace zlecone

WYMAGANIA:
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów (komunikatywność)
- umiejętność szybkiego uczenia się i zapamiętywania
- uśmiech, uśmiech, uśmiech
- praca dla chętnych zostać z nami jak najdłużej

OFERUJEMY na początek:

rodzinna atmosferę pracy w młodym zespole
- rodzaj umowy do wyboru przez pracownika
- atrakcyjne wynagrodzenie
+ premia od sprzedaży

GODZINY PRACY:

Salon otwarty jest codziennie w godz. 10-18 (niedziele niehandlowe wolne)

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV (ze zdjęciem)

Serdecznie Zapraszamy !!

PROSIMY O DODANIE KLAUZULI:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (Salony Meblowe DEKO) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Strona www: 785633580

    Imię: xxx