08.08.2021
08.08.2021

Knurów , Dominika Cena : Proszę o kontakt +48 570 901 033 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Holandia- Praca przy pakowaniu cukierków, mleka w proszku i kosmetyków

Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie

•holenderska umowa o pracę na dłuższy okres

•pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

•terminowo wypłacane wynagrodzenie

•dobre warunki pracy, miła atmosfera

•indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

•zbieranie produktu z linii produkcyjnej

•pakowanie produktu w opakowanie (najczęściej cukierków, kosmetyków, mleka dla dzieci )

•sprawdzenie jakości produktu

Wymagania:

•gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

•odpowiedzialność, dokładność

•zaangażowanie w powierzone obowiązki

•chęć i motywacja do prac

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem

pakowacz   - oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:

Dominika tel. +48 570 901 033 mail:job@klaverteam.com

Magdalena tel. +48 577 901 944 mail: work@klaverteam.com

Klaver sp. z o.o KRAZ 18450