Licencja transportowa, kurs na certyfikat Katowice

Katowice Dodane : Sierpień 5, 2019 ID #7649 Odsłon: 15, dzisiaj 0

Chcesz uzyskać licencję transportową czy też spedycyjną na terenie całej unii europejskiej ?


Zapraszamy na szkolenie w Katowicach : Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja


Firma Koal serdecznie zaprasza do na czterodniowe weekendowe szkolenie w Katowicach 27-30 wrzesień 2019r .  


Cena szkolenia: 1400zł


Celem kursu  jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć  lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną, a przede wszystkim otrzymać licencję na transport rzeczy w kraju i za granica oraz licencję spedycyjną międzynarodową.


Certyfikat uzyskany w Polsce ważny jest w Całej Unii Europejskiej . 


Kursanci firmy Koal otrzymują wszystkie niezbędne pomoce  w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań ,  również omawiamy wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo  na egzaminie oraz wiele innych, cennych pomocy….  


W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma od 12 lat opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu  międzynarodowego.


Serdecznie zapraszamy do Katowic  osoby ,które nigdy nie miały do czynienia z transportem  - dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka  potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji. 


Nasi wykładowcy dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu. Zajęcia poprowadzi głównie pani Viola Jankowska ( patrz opinie na stronie Koal).


Serdecznie zapraszamy KOAL. 


Aktualne terminy i miasta gdzie uczymy na stronie firmy :


www.koal.com.pl 


Zapraszamy


tel:  536 499 499


 Słowa kluczowe dla ogłoszenia :

    Imię: Koal