Ogłoszenie dodane : Styczeń 11, 2023 w kategorii :

1.00 PLN

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasto leży blisko Portu Morskiego Mrzeżyno natomiast całość znajduje się przy ujściu rzeki Regi, jaka płynie przez miejscowość Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, jakkolwiek również o problemach i trudnościach jakie powstają w Porcie Mrzeżyno oraz okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje tudzież wiele atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże które kilometrami rozpościerają się na wschód i zachód przyciągają każdego roku tysiące turystów. Natura dookoła Mrzeżyna to wspaniałe lasy i dużo różnych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najstarszych lat które zna ta miejscowość. Ciekawostki, informacje turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Nadmorskim Mrzeżyno również okolicach.


Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 


Informacje turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno oraz okolicach ujścia rzeki Regi. 


Wędkarstwo w Mrzeżynie to szczególnie powszechne zajęcie wielu turystów przyjeżdzających odpocząć na urlop nad Bałtykiem. Pobliska rzeka Rega sprawia, że wielu wędkarzy zatrzymuje się tu aby spróbować własnych sił w łowieniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają rzeczonej miejscowości jeszcze przyjaźniejszego klimatu do wypoczynku. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach modne stało się kempingowanie.
Wielu turystów spragnionych doświadczeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby zobaczyć zachody słońca, wypocząć pośród otaczającej natury oraz pochodzić wśród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem albo też pobawić motorówką. 


Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/



 


Id ogłoszenia : 20666 Liczba odsłon: 153, dzisiaj+ 1