Proszę o kontakt

Kasjer, sprzedawca Chorzów

Kasjerzy
Czerwiec 10, 2019
Miasto: Chorzów
Województwo: Śląskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Czerwiec 10, 2019
Numer ogłoszenia: 7230 Odsłon: 4

Opis

Pilnie potrzebujemy kasjerek, kasjerów do pracy w Carrefour  Chorzów.

Grafik dostosowany do dyspozycyjności.

Zadania:

- obsługa kasy fiskalnej

- obsługa klienta zgodna ze standardami firmy

- praca w systemie zmianowym

Wymagania:

- aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych

- komunikatywność

- dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, punktualność

- sumienność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- ukończone 18 lat

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

- stawka godzinowa

- regularne wypłaty

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest